Що таке оральний секс

Оральний секс є одним із втілень найсміливіших бажань чоловіка, займаючи одне з ключових місць серед списку його інтимних фантазій. Будь-яка любляча жінка хоче подарувати своєму партнеру найяскравіші емоції та відчуття під час сексу, але не кожна може зробити це досконало, чи навіть наважитися на такі пестощі.

Сам процес має відбутися з коханою людиною в правильний час і в правильному місці. Лише в такому випадку це дійсно приємно. Проте, не варто забувати про обережність. Більшість жінок балує своїх чоловіків оральним сексом з огляду на взаємне бажання партнерів, де кожен отримує задоволення від цього. Іноді буває так, що деякі вдаються до інтимних пестощів, не бажаючи засмучувати близьку людину. Усе має будуватися на взаємному бажанні, адже гаряче стимулювання ерогенних зон – це показник безмежної любові і довіри до свого партнера.

 

Корисна інформація про оральні пестощі

Оральний секс – це досить делікатний інтимний процес між парою. Чоловіки дуже люблять такі пестощі. Якщо жінка згодна на мінет –– це показник того, що вона приймає чоловіка таким, яким він є і готова втілити його бажання в реальність. Для задоволення коханого язиком та губами, слід пам’ятати про такі правила:

  1. Жінка має бути налаштована на це і показувати своє бажання задовольнити свого партнера. Звичайно, це має бути добровільно.
  2. Використовувати лише губи і язичок для стимуляції члену. Вона має ховати зуби за губами, адже чоловік ніяковіє і насторожується, якщо бачить, що партнерка торкається зубами його члена.
  3. Робити все повільно й ніжно. Навіть якщо ви надто збуджені, пригальмуйте під час мінету. Неоковирні рухи тут ні до чого. Треба акуратно і ніжно смоктати член і знизу доверху відтягувати яєчка. Так ви подаруєте справжню насолоду чоловікові.
  4. Треба бути впевненим у своїх діях і робити все, аби задовольнити партнера і довести його до яскравого оргазму.
  5. Домовитися з коханим стосовно того, ковтати сперму чи ні. Такі інтимні моменти слід обговорити перед сексом. Йому точно буде приємно, якщо партнерка ковтне його сім’я. Але якщо вона не готова це зробити, не треба змушувати її – оральний секс може бути неймовірним і без цього моменту. Все залежить від бажання і здібностей відчувати одне одного.

 

Як можна урізноманітнити оральний секс для кращого ефекту

Для того, щоб ваш коханий повністю насолодився оральним сексом і забув на деякий час, що відбувається навколо, є деякі секретні прийоми, що допоможуть наблизити його до пікового моменту.

Правило 1. Чоловіки обожнюють, коли їм під час орального сексу роблять масаж сідниць. Характерні ритмічні рухи в поєднанні з оральними пестощами допоможуть йому отримати яскраві враження. А ніжні погладжування торсу і внутрішньої частини ніг ще більше підігріють бажання.

Правила 2. Зробіть так, аби був задіяний не лише язичок, але й долоні. Для того, щоб не на жарт збудити свого партнера, спробуйте стимулювати його член додатково руками. Все виконуйте синхронно і поступово. Спочатку пестіть голівку язичком, а сам пеніс злегка стисніть в долонях, щоб створити невеликий тиск на нього. Зволожуйте і масажуйте ритмічно, і ви побачите його схвальну реакцію.

Правило 3. Поєднуйте пестощі всіх його найчуттєвіших ерогенних зон. Йому буде дуже приємно.

Правило 4. Правильно починати оральний секс – повільно. Коли його член опиниться в роті, зачекайте, коли він стане твердим без будь-яких активних рухів. Просто дайте йому відчути тепло вашого подиху і вологість всередині. Передчуття чогось неймовірного – саме те, що розпалить чоловіка до максимуму.

 

Крім фізичної насолоди, мінет знижує рівень стресу: під час оральних пестощів стимулюються нервові закінчення на губах і виробляється гормон окситоцин, який добре розслаблює.

 

 

Наши девушки
likeПочему весь Киев выбирает наших проституток?
Гарантия анонимности
Гарантия анонимности
Ваша анонимность - самое главное для наших девушек
Выезд и апартаменты
Выезд и апартаменты
Проститутки работают как у себя дома, так и на выезд по Киеву
Высокий уровень сервиса
Высокий уровень сервиса
Мы гарантируем исполнение всех ваших сексуальных желаний